• 0541 897 14 12
  • info@gebzecambalkon.net

Vitrin Sistemi Cam Balkon

Vitrin Sistemi Cam Balkon

3287_21

Gebze Cam Balkon Vitrin Sistemi, çatılar, alışveriş merkezleri, oteller, teraslar, mağazalar, kafe – pastaneler ve kış bahçeleri için tasarlanmış bir sistemdir.

Üst taşıyıcı konstrüksiyon ve alüminyum raylar üzerinde askıda hareket etmektedir. Bu sistem sayesinde Mekandaki kısıtlamalar, istenmeyen görüntü ve alan kaybı ortadan kaldırılır. Ferah ve mordern ve iç açıcı ortamlar sunar.

Tamamen açılarak bir kenara toplanma imkanı vermesi sayesinde teşhirde ve kullanımda ferah ve geniş ortamlar sunar. Kayar kanatları sayesinde tamamen iç ve dış mekanlar arasında bütünlük sağlar. Bu sisteme özel  kullanılmakta olan 10mm temperli cam sayesinde tam bir güvenlik sağlanır.

Gebze Cam Balkon Vitrin Sistemlerinde saydam cam yerine emaye baskılı cam, ahşap ve/veya kompozit paneller uygulanarak iç mekanlarda açılır kapanır bölmeler, speratörler, kabinler, güvenlik koridorları oluşturmak mümkünhalew getirilmektedir. Bu sistem sayesinde  Otellere, konferans salonlarına, restoranlara aynı anda birden fazla amaçla kullanabilme imkanı sağlar.

admin

Leave a Comment