• 0541 897 14 12
  • info@gebzecambalkon.net

Cam Balkon Nedir?

Cam Balkon Nedir?

cam-balkon_gif

Gebze Cam balkon sistemleri  Kışın sona eren balkon keyfinizi devam ettirebilmeniz için tasarlanmış bir sistemdir. Dış etkenlerin ve kötü hava şartlarının balkonunuzdan yararlanmanızı engellediği durumlarda cam balkon sistemini kapatarak dış dünyaya tamamen kapalı, fakat aynı zamanda tamamen panoramik bir kapalı mekan elde etmiş olursunuz.

Gebze Cam balkon sistemleri Cam balkon kapama sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı veya farklı noktalara toplanma özelliği ile mevsimsel değişikliklereuyum sağlayan bir sistemdir. Gebze Cam balkon sistemleri  binaya ve zevklerinize uygun renk ve boyut seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Gebze Cam balkon sistemlerinde   camlar 8 mm ve 10 mm kalınlığında Temperli camlardan oluşmaktadır, kırılması halinde çok küçük parçalara ayrılır canlılara ve çevreye zarar vermez. Kırılması da zaten çok mümkün değildir.

Gebze Katlanır cam balkon sistemleri saatte 150 km esen rüzgara dayanıklı olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Cam balkon sistemimizde isteğe göre farklı renklerde füme, bronz, reflekte, satina cam uygulaması yapılabilmektedir.

Balkonlarınızı daha işlevsel hale getirmek ve daha hoş yaşam alanları oluşturmak için size balkonlarınızı Gebze Cam balkon sistemleri ile kapatmanızı öneriyoruz.

admin

Leave a Comment